MTT Ahtapot Kollu Araç Çekicisi – MTT 4031, tüm kurtarma ve araç çekme görevlerini son teknoloji vinç ekipmanı ile verimli bir şekilde gerçekleştirir. Geliştirilmiş vinç donanımına ve ergonomik yapıya sahip yükleme platformu, kaliteli tasarım ve üretim süreçleriyle bütünlük sağlayarak kurtarma ve çekme operasyonlarında avantaj sağlıyor.

MTT Ahtapot Kollu Araç Çekicisi, özel olarak hafifletilmiş yapısı ve geliştirilmiş Vinci ile hızlı operasyonel çözümler sunar. Sistem  arabanın 4 tekerleğine takılan ve operatörün gözlemiyle etkin bir şekilde kontrol edilen vinç sayesinde operatörün aracı hızlı ve güvenilir bir şekilde kaldırıp yüklemesini sağlar. Sistem, özel olarak geliştirilmiş en iyi mekanik, hidrolik ve elektronik bileşenlerle desteklenerek güvenli ve hızlı bir şekilde araç çekme imkanı sunar.

MTT Ahtapot Kollu Araç Çekicisi, tüm zorlu koşullarda bile maksimum kaliteyle donatılır ve dünyanın en uzun ömürlü otomobil kurtarıcısı olarak adlandırılır. Tüm parçaları Miles mühendisleri tarafından özenle tasarlandığından dinamik bir yapıya, hızlı çalışma süresine, uzun kullanım ömrüne ve düşük bakım metriğine sahiptir. Belediye, trafik müdürlükleri, emniyet müdürlükleri, kamu kurumları için ideal bir seçimdir.


Ürün Talebi

Mesajınız gönderilememiştir.

Ürün Özellikleri

Modeli

MTT Ahtapot Kollu Araç Çekici - (Miles 4031)

Teknik Özellikleri

Şasi: Standart Kamyon Şasesi (Iveco, Isuzu, MAN, Mercedes-Benz, Volvo, vb.

Araç Toplam Ağırlığı: 10 000Kg (12 000Kg a kadar yükseltilebilir)

Vinç: 4 Hidrolik ayak dengeleyici,  H aparatı ve tutucu halatlar

Yükleme Kapasiteleri: 

  • 2,05 M. de - 7590Kg 
  • 3,75 M. de - 4180Kg
  • 5,55 M. de - 2805Kg
  • 7,35. M. de - 2090Kg 

Bom: 1 Katlanabilir 3Uzatılabilir teleskopik bom 

Platform tipi: Sabit tip

Üzerindeki Standart Opsiyonlar:

  • Tepe lambası
  • Gece aydınlatması 
  • Sesli uyarı sistemi 

Ek Seçenekler: İstek üzerine arka gözlük çekme aparatı dahil edilebilir